מאמרים

מתכניות הבוקר באהבה - המשך המאמר


התוכניות הללו אינן מנסות להיות פורצות דרך, חדשותיות, נועזות או וולגריות אלא ההיפך הגמור. הם לרוב ישדרו משהו מאד נעים, ביתי ומיינסטרימי. בתוכנית ישוחחו על נושאים כמו, עיצוב, אומנות, ספורט, תזונה, רפואה, אוכל, בילויים, מוסיקה, תיאטרון, קולנוע, אופנה, וכדומה. יזמינו אורחים מיוחדים או ביזאריים למיניהם. יזמינו מומחה של אילוף כלבים להדגים אילוף כלבים ייחודי בתוכנית, או שיזמינו רגע לפני פסח מומחה של הדברות שישוחח על הדברות למיניהם כחלק מהניקיון הגדול שעושות נשות ישראל בתקופת האביב.
דוגמנית מפורסמת תדגמן שמלה חדשה, זמרת חדשה תסגור את התכנית בשיר, חלק מהסר הישראלי החדש יוקרן ועל כל אלה תתקיים שיחה ערה. בחלק מהתכניות ישמחו לשלב את הקהל בבית. יזמינו אותם להתקשר אל התוכנית, לבקש שיר, לשאול שאלה או למסור דרישת שלום למישהו אהוב. השיתוף הזה יביא עוד צופים אל התכנית בתקווה שהם גם יזכו "לדבר בטלוויזיה".
הטלוויזיה עושה מה שהיא יודעת לעשות וזה פאן. להביא את הצופים לתחושה טובה ונעימה. קהל הבוקר הוא קהל של נשים, קשישים, פנסיונרים, וממתינים במרחבים ציבוריים למיניהן אותם הזכרנו קודם, עבור אלו התכניות הללו הם בדיוק הדבר הנכון והמתאים. מי שמעוניין בתכניות מרתקות, מאתגרות או בסרט כדאי שיזפזף לערוץ אחר, כאן יש רק חיוכים, סיפורים ואנשים נחמדים.

חזרה לחלק ראשון